top of page

Jesteś tu, by odkryć kim jesteś...

Kim jestem poza wszelkimi nazwami, pojęciami i przekonaniami? Kim jestem, gdy znikają myśli i wszelkie iluzje tworzone przez umysł? Kim jestem, gdy spadają wszelkie maski? Kim jestem poza  światem dualizmu, w którym postrzegam siebie jako osobę oddzieloną od świata?

Przekonania i  myśli, w które wierzymy są zasłoną, uniemożliwiającą dostrzeżenie naszej prawdziwej natury. Nawyki myślowe, w których utknęła nasza świadomość są iluzją, z którą się utożsamiliśmy. 

Jest jednak w nas miejsce, które  zawsze jest nieporuszone, niezależnie od tego, jakie emocje nami targają i w jakie myśli wierzymy. Gdy zaglądamy poza zasłonę stworzoną z myśli i przekonań, natrafiamy na Ciszę i odnajdujemy  błogostan i spokój.

Zapraszam na spotkania, podczas których przekraczamy umysł, zostawiamy wszelkie przekonania, prawdy i  idee i zagłębiamy i osadzamy się w Ciszy.   Docieramy do  Źródła, z którego wszystko się wyłania. Do tego, co w nas nieporuszone i niezmienne.

Spotkanie może Ci pomóc: doświadczyć siebie jako niczym nieuwarunkowanej Świadomości; spojrzeć na siebie z szerszej perspektywy; odnaleźć przestrzeń spokoju, która jest w Tobie cały czas i czeka na odkrycie, doświadczyć siebie poza umysłem, odkryć: kim jestem?

Podczas  spotkania medytacje  przeplatane są rozmową i sesjami oddechowymi.

bottom of page