top of page

Jeżeli jesteś w trudnym okresie życia,  nie radzisz sobie z natłokiem myśli i emocji lub potrzebujesz wparcia podczas procesu transformacji, jaka się w Tobie dokonuje, zapraszam na spotkanie.

SESJA INDYWIDUALNA, w której weźmiesz udział może zapoczątkować dużą zmianę w twoim życiu, lub przyśpieszyć  przemianę, w trakcie, której jesteś.

Podczas spotkania zajmujemy się wszystkim, co  utrzymuje Cię  w wibracji lęku: dziedziczonymi wzorcami rodowymi, trudnymi momentami z dzieciństwa, relacjami z członkami rodziny i partnerami, emocjami: lękiem, gniewem, żalem, cierpieniem, a także wszystkim, co wynika z potrzeby chwili.

W przeszłość zaglądamy  po to, by stać się świadomym wzorców emocjonalnych, które mogą być przeszkodą w codziennym życiu i by zintegrować wyparte emocje. Wszystko po to, by skupić się na chwili obecnej i tym, co przed Tobą. 

W czasie sesji, pracujemy także z przekonaniami, a więc informacjami, które są dla Ciebie destrukcyjne, a w które tak mocno wierzysz, że stały się dla Ciebie prawdą.

Zostaniesz "wyposażona (y)" w proste sposoby, które pomogą Ci zintegrować emocje i  utrzymywać dostrojenie do przestrzeni bezwarunkowego spokoju, miłości i wolności. 

Jesteśmy nieograniczonym istnieniem, czego większość z nas nie jest świadoma, bo cała uwaga, a więc i energia, zaangażowana jest w przeżywanie i analizowanie tego, co było lub tego, co będzie.  

Sesja ma pomóc Ci także rozpoznać, że poza umysłem  jesteś bezkresną świadomością.

Nasze spotkanie - to skok na głęboką wodę lub jak wolisz rozłożenie skrzydeł i wzniesienie się do lotu. Jesteś na to gotowa (y) i zawsze byłaś (byłeś). Nigdy, w żadnym momencie życia, nawet jak siedziałaś (eś)  w najgłębszej czarnej dziurze, nie przestałaś (eś) być pierwotną, niczym nieograniczoną  Jaźnią.

Najczęściej zadawane pytania: 

Ile jest potrzebnych sesji? To zależy od Ciebie. Niektórzy decydują się tylko na jedną czterogodzinną sesję. Inni przychodzą na kolejne. Do Ciebie należy wybór, mogę jedynie  zasugerować, że potrzebujesz jeszcze kilku spotkań. Na kolejnych spotkaniach, pracujemy  dodatkowo nad ugruntowaniem i osadzeniem w ciele, przenoszeniem uwagi na energię serca, kontakt z wewnętrznym wymiarem w sobie, dostrojeniem postrzegania do wibracji Ciszy i energii Źródła, uczymy się technik oddechowych, które pomogą  Ci być bardziej świadomym i uważnym w codziennym życiu. 

Dlaczego pierwsza sesja trwa 4 godziny?

Z mojego doświadczenia wynika, że tyle potrzebujemy czasu, byś zaczęła (ął) postrzegać siebie z szerszej perspektywy. Kolejne spotkania trwają 1 lub 2 godziny.

Jeżeli jednak stwierdzisz, czterogodzinna sesja  - jest dla Ciebie za długa, to sesja może trwać krócej. Wybór należy do Ciebie.

SESJE ODBYWAJĄ SIĘ W OLSZTYNIE I WARSZAWIE.

Sesje on-line:

Podobnie jak podczas konsultacji bezpośrednich, skupiamy się na tym, co jest dla Ciebie ważne i czego potrzebujesz. Pracujemy z emocjami, przekonaniami, trudnymi doświadczeniami z przeszłości, po to by zostawić, to co się wydarzyło i przenieść swoje postrzeganie do momentu obecnego. 

W trakcie spotkania możemy także skupić się na nauce medytacji, relaksacji, czy ćwiczeniach oddechowych. Możemy także przenieść  uwagę poza myśli

informacje i zapisy: tel: 506 149 996, mail: ewabiel01@gmail.com

Możesz  zrobić  prezent bliskiej osobie, kupując voucher na spotkanie ze mną. Sesja trwa 2 godziny, koszt 300 zł lub 4 godziny, koszt 500 zł (dłuższa opcja dotyczy tylko sesji stacjonarnych).

Vouchery można odebrać osobiście w Olsztynie i w Warszawie. Mogę także przesłać voucher pocztą. Sesje odbywają się w Olsztynie, Warszawie lub on-line.

Żadna forma oferowanych przeze mnie zajęć nie zastępuje leczenia.

Osoby biorące udział w sesjach i innych zajęciach, biorą całkowitą odpowiedzialność za stan swojego zdrowia. 

Nie pracuję z osobami, które leczą się psychiatrycznie, są pod wpływem środków odurzających lub alkoholu. Jeżeli jesteś pod opieką lekarza psychiatry, skonsultuj z nim udział w zajęciach przeze mnie prowadzonych.

bottom of page