top of page
Lending a Helping Hand_edited.jpg

 

SESJA INDYWIDUALNA

 

 

Jeżeli jesteś w trudnym okresie życia,  nie radzisz sobie z natłokiem myśli i emocji lub potrzebujesz wparcia podczas procesu transformacji, jaka się w Tobie dokonuje, zapraszam na spotkanie.

Sesja, w której weźmiesz udział może zapoczątkować dużą zmianę w twoim życiu, lub przyśpieszyć przemianę, w trakcie, której jesteś.

Podczas spotkania zajmujemy się wszystkim, co  utrzymuje Cię  w wibracji lęku: dziedziczonymi wzorcami rodowymi, trudnymi momentami z dzieciństwa, relacjami z członkami rodziny i partnerami, emocjami: lękiem, gniewem, żalem, cierpieniem, a także wszystkim, co wynika z potrzeby chwili.

W przeszłość zaglądamy  po to, by stać się świadomym wzorców emocjonalnych, które mogą być przeszkodą w codziennym życiu i by zintegrować wyparte emocje. Wszystko po to, by skupić się na chwili obecnej i tym, co przed Tobą. 

W czasie sesji, pracujemy także z przekonaniami, a więc informacjami, które są dla Ciebie destrukcyjne, a w które tak mocno wierzysz, że stały się dla Ciebie prawdą.

Zostaniesz "wyposażona (y)" w proste sposoby, które pomogą Ci zintegrować emocje i  utrzymywać dostrojenie do przestrzeni bezwarunkowego spokoju, miłości i wolności. 

Jesteśmy nieograniczonym istnieniem, czego większość z nas nie jest świadoma, bo cała uwaga, a więc i energia, zaangażowana jest w przeżywanie i analizowanie tego, co było lub tego, co będzie.

Nasze spotkanie - to skok na głęboką wodę lub jak wolisz rozłożenie skrzydeł i wzniesienie się do lotu. Jesteś na to gotowa (y) i zawsze byłaś (byłeś). Nigdy, w żadnym momencie życia, nawet jak siedziałaś (eś)  w najgłębszej czarnej dziurze, nie przestałaś (eś) być wiecznie trwającą Jaźnią.

Najczęściej zadawane pytania: 

Ile jest potrzebnych sesji?

To zależy od Ciebie. Niektórzy decydują się tylko na jedną sesję. Inni przychodzą na kolejne. Do Ciebie należy wybór, mogę jedynie zasugerować, że potrzebujesz jeszcze kilku spotkań. Jeżeli autentycznie zależy Ci na zmianie, to potrzebnych jest kilka naszych spotkań, bo nawyki myślowe i emocjonalne potrafią powracać. Na kolejnych spotkaniach oprócz pracy z emocjami i przekonaniami, pracujemy  dodatkowo nad ugruntowaniem i osadzeniem w ciele, przenoszeniem uwagi na energię serca, kontakt z wewnętrznym wymiarem w sobie, dostrojeniem postrzegania do wibracji Ciszy i energii Źródła, uczymy się technik oddechowych, które pomogą  Ci być bardziej świadomym i uważnym w codziennym życiu. 

Ile trwa sesja?

Pierwsza sesja trwa 2 lub 4 godziny. Jeżeli decydujesz się na sesję dwugodzinną,  to kolejna dwugodzinna sesja odbywa się  w terminie 7 - 14 dni od pierwszej sesji.

Następne spotkania trwają 2 lub 1 godzinę. 

Czy muszę się jakoś przygotować? 

Nie jest potrzebne żadne przygotowanie. 

SESJE ODBYWAJĄ SIĘ W  WARSZAWIE, Olsztynie i online.

Sesje on-line:

Podobnie jak podczas konsultacji bezpośrednich, skupiamy się na tym, co jest dla Ciebie ważne i czego potrzebujesz. Pracujemy z emocjami, przekonaniami, trudnymi doświadczeniami z przeszłości, po to by zostawić, to co się wydarzyło i przenieść swoje postrzeganie do momentu obecnego. 

W trakcie spotkania możemy także skupić się na nauce medytacji, relaksacji, czy ćwiczeniach oddechowych. 

informacje i zapisy: tel: 506 149 996, mail: ewabiel01@gmail.com

 

         

Żadna forma oferowanych przeze mnie zajęć nie zastępuje leczenia.

Osoby biorące udział w sesjach i innych zajęciach, biorą całkowitą odpowiedzialność za stan swojego zdrowia psychicznego i fizycznego.

Nie pracuję z osobami, które leczą się psychiatrycznie, są pod wpływem środków odurzających lub alkoholu. Jeżeli jesteś pod opieką lekarza psychiatry, a chcesz wziąć udział w sesji, skonsultuj z nim udział w zajęciach przeze mnie prowadzonych.

bottom of page