top of page

Kim jestem – na to pytanie poszukiwałam odpowiedzi przez wiele lat. Moja historia jest podobna do wielu innych. Wiara w myśli, koncepty, poszukiwania, pragnienie wyjście ze świata podziału, doświadczenia Jedności. To wszystko zajęło wiele lat.  W czasie ciężkiej choroby, umysł się zatrzymał. Pojawiła się bezkresna Cisza. Wraz z nią przyszedł  spokój, prostota i klarowność wszystkiego. 

 

Prawda o nas samych i świecie znajduje się poza wszelkimi teoriami i słowami. Przeniesienie uwagi z umysłu na przestrzeń Ciszy uzdrawia nas, wyzwala z kręgu cierpienia, napełnia spokojem i miłością, umożliwia dotarcie do kresu poszukiwań i doświadczenie naszej pierwotnej natury. I tym przesłaniem mam wielką potrzebę się dzielić. 

 

Jestem nauczycielką samoświadomości, hipnoterapeutką, trenerką medytacji i relaksacji.

Od wielu lat prowadzę medytacje, spotkania,  warsztaty i sesje indywidualne. Podczas nich wspieram zachodzący proces transformacji: od ograniczeń do wolności, od wyparcia do przyzwolenia, od chaosu do spokoju, od przeszłości do obecności w tu i teraz, od nieświadomości do samoświadomości.

 

Podczas pracy kieruję się intuicją i doświadczeniem, które łączę z metodą: uzdrawiania przeszłości energią serca, pracy z oddechem, pracy z przekonaniami i wglądu w siebie. A ponieważ wszystko zawierasz w sobie,  mogę Ci jedynie towarzyszyć, gdy rozpoznajesz iluzje umysłu i wzorce, z którymi się utożsamiasz, przekraczasz umysł i rozpoznajesz kim jesteś. Mogę Ci towarzyszyć, gdy przechodzisz przez trudny okres w życiu, potrzebujesz wsparcia, nie radzisz sobie z emocjami, relacjami z innymi, nie akceptujesz siebie. Gdy funkcjonujesz w wibracjach przeszłości  i nie potrafisz dostroić postrzegania, a wraz z nim ciała do pierwotnej Jaźni, jaką jesteś i nieograniczonych możliwości, jakie w sobie zawierasz.

                                                         

Ewa Biel

IMG_20220820_210151 (6).jpg
bottom of page