top of page

Kim jestem – na to pytanie poszukiwałam odpowiedzi przez wiele lat. Moja historia jest podobna do wielu innych. Wiara w myśli, koncepty, poszukiwania, pragnienie wyjście ze świata podziału, doświadczenia Jedności. To wszystko zajęło wiele lat. W czasie ciężkiej choroby, umysł się zatrzymał. Pojawiła się bezkresna Cisza. Wraz z nią przyszedł  spokój, prostota i klarowność wszystkiego. 

Prawda o nas samych i świecie znajduje się poza wszelkimi teoriami i słowami. Przeniesienie uwagi z umysłu na przestrzeń Ciszy uzdrawia nas, wyzwala z kręgu cierpienia, napełnia spokojem i miłością, umożliwia dotarcie do kresu poszukiwań i doświadczenie naszej pierwotnej natury. 

 

Jestem nauczycielką samoświadomościhipnoterapeutką, trenerką medytacji i relaksacji.

Od wielu lat prowadzę medytacje, spotkania, warsztaty i sesje indywidualne. Podczas nich wspieram zachodzący proces transformacji: od ograniczeń do wolności, od wyparcia do przyzwolenia, od chaosu do spokoju, od przeszłości do obecności w tu i teraz, od nieświadomości do samoświadomości. 

Podczas sesji indywidualnych pomagam rozpoznać i transformować wzorce: rodowe, z okresu dzieciństwa i okresu prenatalnego. Pomagam rozstać się z bolesną przeszłością i wspieram proces przebudzenia do twojej prawdziwej natury.

Podczas pracy kieruję się intuicją i doświadczeniem, które łączę z metodą: pracy w polu rodu, transformacji przekonań, regresji niehipnotycznej, oddechu uwalniającego traumę, medytacji i wglądu w siebie.

Cały proces dokonuje się w przestrzeni  energii serca. 

Wszystko zawierasz w sobie, więc w czasie tego procesu towarzyszę Ci, gdy rozpoznajesz iluzje umysłu i wzorce, z którymi się utożsamiasz, przekraczasz umysł i rozpoznajesz kim jesteś.

Mogę Cię także wesprzeć, gdy przechodzisz przez trudny okres w życiu, nie radzisz sobie z emocjami, relacjami z innymi, nie akceptujesz siebie, a także gdy funkcjonujesz w wibracjach przeszłości  i nie potrafisz dostroić postrzegania, a wraz z nim ciała do pierwotnej Jaźni, jaką jesteś i nieograniczonych możliwości, jakie w sobie zawierasz.

                                                         

            Ewa Biel

IMG_20231004_183436_HDR~3.jpg
bottom of page