top of page

Kurs świadomego życia 1- to piękny proces transformacji. Uwalnianie od utożsamień i uświadomienie sobie: kim jestem? To także nauka, jak na co dzień nie ulegać   iluzjom, które tworzy umysł i wspierać siebie w każdej sytuacji.  Jak dotrzeć do spokoju w sobie i spojrzeć na siebie z szerszej perspektywy? Zostawić bolesną przeszłość i żyć chwilą obecną. Jak opuścić wibracje lęku i dostroić się do wibracji miłości? Jak oddychać, by twoje ciało czuło się lepiej, a układ odpornościowy  zaczął pracować z pełną mocą? Jak wspomóc ciało, gdy coś mu dolega i jak usłyszeć czego potrzebuje? To tylko niektóre z tematów, którymi będziemy się zajmować. 

 

Podczas naszego spotkania rozpoczynasz  proces poznawania, akceptowania i obdarzania siebie miłością. To najpiękniejsza z możliwych podróży - podróż w głąb siebie -  dotarcie  do wiecznego ognia, który w nas płonie.

Aby nastąpiła zmiana w życiu, nie musisz walczyć z przeciwnościami losu i napierać. Wręcz przeciwnie, trzeba odpuścić i zacząć  dawać uwagę sobie i tym cząstkom wewnątrz, które tej uwagi potrzebują. Przeszłość odzywa się w nas w postaci emocji: żalu, gniewu, lęku. To miejsca, które wołają: zobacz mnie! Nie po to, by się ich pozbywać, ale by je zintegrować. I tym też się zajmiemy.

 

Nie obiecam Ci, że natychmiast po kursie  wszystko się w Tobie zmieni. Zresztą, nie o zmianę tak do końca chodzi, a otwarcie na wszystko, co się zdarza i umiejętność płynięcia z nurtem Życia. Wówczas kończy się nieustające poczucie braku i niezadowolenia, a pojawia się wdzięczność, za każde doświadczenie.

 

Z kursem życia jest jak z innymi kursami. Kończysz kurs i zaczyna się praktyka. Dostaniesz proste narzędzia transformacji przekonań, pracy z emocjami, oddechem, aktywowania energii serca, proste sposoby przekierowania uwagi z umysłu na widzenie i odczuwanie siebie. 

Reszta należy do Ciebie. 

 

Podczas spotkania: dużo praktyki: uzdrawianie przeszłości energią serca,  techniki relaksacyjne i oddechowe, osadzanie w ciele, transformacja przekonań, świadoma obecność, medytacje Ciszy i to, czego potrzebujesz.

Dwudniowy pobyt na Warmii, podczas którego pracujemy 7 - 8  godzin każdego dnia. Możesz wybrać opcję: 1 dzień: 7 - 8 godzin pracy.

Jeżeli masz ochotę wziąć udział w spotkaniu na Warmii, skontaktuj się ze mną, aby ustalić termin i uzgodnić wszystkie szczegóły.

 

 

bottom of page